Hnutí ANO v Královéhradeckém kraji odstartovalo ostrou část volební kampaně

Hnutí ANO v Královéhradeckém kraji odstartovalo ostrou část volební kampaně. Její rozpočet se bude pohybovat kolem 1 milionu korun. Soustředit se bude především na kontakt s voliči. „V rámci naší kampaně budou zapojeni všichni kandidáti a jádro je skutečně v setkávání se s voliči. Máme naplánované desítky kontaktních akcí a nechceme a nebudeme utrácet miliony. Pevně věříme, že lidé nezapomněli na krajské volby, kdy nebyla vyslyšena jejich vůle a vznikla kočkopsí koalice zahrnující 7 subjektů, a že o to větší nyní dostaneme důvěru,“ říká lídryně kandidátky Klára Dostálová.

Na kandidátce jsou zástupci celé řady profesí a životních osudů včetně lékařů, záchranáře, starostů a místostarostů nebo živnostníků. „Jsem rád, že se Klára Dostálová nenechala otrávit loňským hořkým vítězstvím a pokračuje s námi ve snaze o lepší Česko. Je to mimořádně zdatná odbornice na regionální rozvoj a dotace a v její osobě má zdejší kraj výtečného lídra,“ komentoval pozici jedničky na kandidátce předseda Hnutí ANO Andrej Babiš. Mezi priority Kláry Dostálové v Královéhradeckém kraji je především:

Volební program Hnutí ANO se budou kandidáti snažit při kontaktu s voliči vysvětlovat a interpretovat zcela adresně a osobně. „Jde o to, abychom dokázali lidem vysvětlit, co znamenají naše návrhy v praxi, ať už se jedná o přidání 50 % na platech učitelů nebo sociálních pracovníků. Nebo například vysvětlit, u kterých potravin chceme snížit DPH na 10 % nebo co znamená zrušení superhrubé mzdy pro výplatní pásky,“ vysvětluje komunikaci s voliči v průběhu kampaně Klára Dostálová.

 

Největší problémy vidí Hnutí ANO v Královéhradeckém kraji v oblasti dopravní infrastruktury. Plán ministerstva dopravy pro silniční a železniční infrastrukturu na příští 4 roky je následující: 

Silnice

Železnice

 „Prioritou je pro nás samozřejmě pokračování dálnice D11, kterou nyní blokují obstrukce Dětí Země. Námitky spolku proti stavbě jsou nekonkrétní a zavalují úřady dalším papírováním místo toho, aby mohla stavba začít a brzy sloužit lidem, kteří na ní netrpělivě čekají. Děti Země si berou občany obcí postižených tranzitní dopravou jako rukojmí,“ říká ministr dopravy Dan Ťok.

 

Pro další informace včetně foto kontaktujte:

Darina Kricnarová,

krajská manažerka Hnutí ANO v Královéhradeckém kraji
+420-601-392-549
kricnarova@anobudelip.cz

15. 9. 2017